Нові надходження

Із новими надходженнями до фонду шкільного бібліотечно-інформаційного центру можна познайомитися у публікації, підготовленій Ревуцькою Надією Іванівною.

Список книг

НАША БІБЛІОТЕКАРКА - В ЧИСЛІ ПЕРЕМОЖЦІВ. ВІТАЄМО!

Днями відбулось засідання міського журі Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2020" (І етап). За рішенням журі, на підставі визначених Умовами проведення конкурсу критеріїв оцінювання конкурсних робіт, визначено переможців.

НОВА ЗБІРКА ХЕРСОНСЬКИХ ПИСЬМЕННИКІВ

У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара було презентовано літературно-художню антологію творів херсонських авторів «Степова симфонія».

ПЕРЕМОЖЦІ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ

Успішні люди, які досягли у своєму житті певних досягнень, завжди користувались порадами досвідчених людей та життєвим досвідом українського народу, який зберігся з давніх часів у нашій пам'яті – «Мудрим ніхто не народився, а навчився!».

В.О. СУХОМЛИНСЬКИЙ ПРО КНИГУ ТА ЧИТАННЯ

Про цінність книги та читання наступні вислови.

НОВА ЛІТЕРАТУРА ДЛЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Міністерство освіти і науки України презентувало Хрестоматію сучасної дитячої літератури у двох томах – для 1, 2 та 3, 4 класів.

НОВИЙ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРС

Шановні вчителі, учні, батьки!
Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки підготувала електронний біобібліографічний довідник «Літературна Херсонщина» для допомоги школярам у вивченні літератури рідного краю за посиланням – http://www.library.kherson.ua/dovidnyk/vid-ukladachiv.html

НОВЕ ОБЛИЧЧЯ «БІБЛІОПЛАНЕТИ»

Напередодні Нового року відбулася презентація блогу бібліотеки  «Бібліопланета» - http://nwk51.blogspot.com

Літо з книгою

До уваги батьків та учнів! У файлах ви можете ознайомитися зі списком літератури з позакласного читання, рекомендованого для прочитання улітку.

Сторінка 1 із 2

НВК 51 © 2014 - 2022 Всі права застережені..
зроблено photografica