ЦІКАВІ КНИЖКОВІ НОВИНКИ

«Роби добре діло і воно до тебе обов'язково повернеться», - так говорить народна мудрість.

Читачі бібліотечного-інформаційного центру Ліцею № 51 дуже вдячні педагогам, секретарю-діловоду Юлії Миколаївні Кучинській за вчинену ними добру справу, яку вони зробили, використавши одержану 1000 гривень за вакцинацію, на придбання корисних книг для шкільної бібліотеки.

ПЕРЕМОЖЦІ ЧИТАННЯ 2021 РОКУ

Присутність книги у нашому житті неоцінена і важлива. Учні нашої школи люблять читати і завжди з задоволенням відвідують бібліотечно-інформаційний центр. Вони знаходять для себе і книжки, які допомагають їм у навчанні, і книжки для пізнання навколишнього світу й формування свого світогляду, і просто книжки для дозвілля.

ШКІЛЬНІ ПІДРУЧНИКИ ПЕРЕВІРЕНО

Гаприкінці 2021 року бібліотекарем Ревуцькою Н.І. та активом бібліотеки (Годованний Ілля – 103 гр., Ульянова Валерія – 103 група колегіуму) було проведено рейд-перевірку збереження підручників учнями 2-х - 9-х класів та 101, 102, 103, 201, 202 груп колегіуму.

Нові надходження

Із новими надходженнями до фонду шкільного бібліотечно-інформаційного центру можна познайомитися у публікації, підготовленій Ревуцькою Надією Іванівною.

Список книг

НАША БІБЛІОТЕКАРКА - В ЧИСЛІ ПЕРЕМОЖЦІВ. ВІТАЄМО!

Днями відбулось засідання міського журі Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2020" (І етап). За рішенням журі, на підставі визначених Умовами проведення конкурсу критеріїв оцінювання конкурсних робіт, визначено переможців.

НОВА ЗБІРКА ХЕРСОНСЬКИХ ПИСЬМЕННИКІВ

У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара було презентовано літературно-художню антологію творів херсонських авторів «Степова симфонія».

ПЕРЕМОЖЦІ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ

Успішні люди, які досягли у своєму житті певних досягнень, завжди користувались порадами досвідчених людей та життєвим досвідом українського народу, який зберігся з давніх часів у нашій пам'яті – «Мудрим ніхто не народився, а навчився!».

В.О. СУХОМЛИНСЬКИЙ ПРО КНИГУ ТА ЧИТАННЯ

Про цінність книги та читання наступні вислови.

НОВА ЛІТЕРАТУРА ДЛЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Міністерство освіти і науки України презентувало Хрестоматію сучасної дитячої літератури у двох томах – для 1, 2 та 3, 4 класів.

Сторінка 1 із 2

Херсонський ліцей №51 © 2014 - 2024 Всі права застережені..
зроблено photografica