2024 рік – рік змін

Війна внесла корективи в зміст та організацію роботи нашого Музею. У 2024 році триває реекспозиція, змінюються акценти та формулювання історичних подій. На перший план виходить історія Ліцею 51 в контексті історії міста, народознавчий аспект. Розроблений план змін планується здійснити до 55-річчя з дня відкриття Херсонської школи № 51 у 2025 році.

ДО ДЕСЯТИРІЧЧЯ МУЗЕЮ

У вересні 2019 року виповнилося 10 років з дня відкриття Музею історії міста Херсона при Херсонському навчально-виховному комплексі № 51 ім. Г.О. Потьомкіна Херсонської міської ради. До цієї дати співробітниками Музею підготовлена збірка матеріалів.

ДО 240-РІЧЧЯ ХЕРСОНА: ОНОВЛЕНО ЕКСПОЗИЦІЮ МУЗЕЮ

До 240-ї річниці народження міста Херсона у Музеї історії міста Херсона при навчально-виховному комплексі №51 оновлено експозицію та встановлено нові стенди, присвячені історії Херсона початку ХХ століття.

Музей історії міста Херсона

Музей історії міста Херсона при навчально-виховному комплексі є  складовою частиною системи навчально-виховної роботи, створений з метою залучення учнівської молоді до вивчення і збереження історико-культурної спадщини українського народу, формування освіченої розвиненої особистості та сприяння вихованню у неї патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей Українського народу.

Херсонський ліцей №51 © 2014 - 2024 Всі права застережені..
зроблено photografica