ПРО БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

Діяльність бібліотечно-інформаційного центру щодо національно-патріотичного виховання учнів здійснюється засобами і методами бібліотечної роботи у тісному контакті з педагогічним колективом навчального закладу та бібліотеками міста і спрямована на соціальне становлення особистості школярів і надання  допомоги їм стати свідомими громадянами України. Робота проводиться за такими напрямами:

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Національно-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління, головною метою якого є набуття молодими громадянами соціального досвіду, готовності до виконання громадянських і конституційних обов'язків, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, формування особистісних рис громадянина Української держави.

ПОЗАКЛАСНА РОБОТА З УКРАЇНОЗНАВСТВА

Позакласна  робота – це  важлива складова частина навчально-виховного процесу. Наші учні є учасниками міських творчих конкурсів та всеукраїнських  українознавчих «Патріот» і «Соняшник». У цьому навчальному році семикласники Мельгунова Єльвіра та Горбунков Ярослав стали переможцями районного конкурсу читців «Мова моя калинова», а Пономаренко Софія отримала диплом ІІ ступеня на конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика.

КОНЦЕПЦІЯ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

ВСТУП

Сьогодні Українська держава та її громадяни стають безпосередніми учасниками процесів, які мають надзвичайно велике значення для подальшого визначення, першою чергою, своєї долі, долі своїх сусідів, подальшого світового порядку на планеті.

Херсонський ліцей №51 © 2014 - 2024 Всі права застережені..
зроблено photografica