ПОРАДНИК ДЛЯ БАТЬКІВ

Шановні батьки!
Херсонською обласною державною адміністрацією підготовлено Порадник для батьків щодо залучення та використання благодійних внесків. Пропонуємо Вам ознайомитися зі змістом збірки.

ЯК УБЕРЕГТИ ДИТИНУ ВІД ХВОРОБ У ЗАКЛАДІ ОСВІТИ?

Міністерство охорони здоров’я надає рекомендації, як уберегти дитину від хвороб у закладі освіти. Пропонуємо переглянути інформативний буклет, підготовлений Цифровим видавництвом MCFR.

БАЗОВІ НАВИЧКИ БЕЗПЕКИ ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ

Дорослі й діти із захопленням дивляться телепередачі про екстремальне виживання в умовах вічної мерзлоти або джунглів і, швидше за все, хотіли би бути схожими на мужніх героїв, про яких там розповідають. Але навички виживання, що допоможуть зберегти наших дітей цілими й неушкодженими, насправді більш прості та прозаїчні.
Пропонуємо звернути увагу на чотири навички, якими неодмінно повинна володіти кожна дитина, щоб залишатись у безпеці в наш непростий час.

ДІТИ В ІНТЕРНЕТІ: ЯК НАВЧИТИ БЕЗПЕЦІ У ВІРТУАЛЬНОМУ СВІТІ

У посібнику розкрито можливості сучасних інформаційних технологій – інтернету, мобільного зв’язку та висвітлено способи безпечної поведінки дитини у віртуальному просторі, що убезпечать від негативного впливу на її психічне і фізичне здоров’я.

Херсонський ліцей №51 © 2014 - 2024 Всі права застережені..
зроблено photografica