"Дистанційка" у школах Херсона

"Дистанційка" у школах Херсона: як організували навчання розповідає Суспільне

Команди шкіл №26, 30, 38, 51 стали найкращими знавцями міста Херсона

На міському турнірі істориків-краєзнавців «Знавці міста Херсона» команда школи №51 стала однією з найкращих, повідомляє офіційний сайт міста Херсона

Наш випускник Олександр Клевець загинув у авіатрощі під Чугуєвим

У авіатрощі під Чугуєвим загинув херсонець Олександр Клевець, випускник 2018 року НВК №51. Він був курсантом Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба.

Спогади шкільних вчителів і друзів про хлопця - в сюжеті Суспільне: Херсон

ПЕРЕМОГА В КОНКУРСІ ГРАНТІВ

Про переможців конкурсу грантів Фонду «Об’єднання», в тому числі і про наш проєкт STEM-лабораторії Нової української школи, повідомляє Кавун-City.

Проєкт передбачає створення нового освітнього, цифрового, соціального, технологічного простору в освітньому процесі. Цим проєктом автори бажають формувати прогресивну, самодостатню, творчу, креативну молодь.

Дар’я Беліцька та Роман Синяков про проект спортивного комплексу для Шуменського мікрорайону

В останній день голосування за проекти, подані херсонцями у рамках громадського бюджету міста, учениця школи №51 Дар’я Беліцька та її наставник Роман Синяков у ранковій студії представили свій проект - спортивний комплекс для Шуменського мікрорайону.

ПЕРЕМОГА НАШОГО УЧНЯ

Міністерство юстиції провело конкурс дитячих малюнків «Я маю право!». Серед робот учнів херсонських шкіл у номінації «середня група, індивідуальна робота» був відзначений малюнок учня 4-А класу Херсонського НВК № 51 ім. Г.О. Потьомкіна В'ячеслава Паламарчука Учень був нагороджений дипломом 1-го ступеня.

"Фаворит" - сучасний спортивний комплекс

На розгляд Громадського бюджету подано заявку від учнівського парламенту та педагогів НВК № 51 на фінансування проекту створення багатофункціонального спортивного комплексу "Фаворит" на території закладу.

Херсонская учительница разработала систему уроков по математике

В харьковском издательстве «Основа» в серии «Мой конспект» выданы конспекты уроков (I семестр) учителя начальных классов Херсонского УВК №51 им. Потемкина Татьяны Бондарь

https://khersondaily.com/news/hersonskaja-uchitelnitsa-razrabotala-sistemu-urokov-po-matematike

Сторінка 1 із 2

Херсонський ліцей №51 © 2014 - 2024 Всі права застережені..
зроблено photografica