ПЕРШІ КЛАСИ ШКОЛИ «ПРОЛІСОК»

Шановні батьки! Херсонський ліцей № 51 Херсонської міської ради розпочинає запис майбутніх першокласників на навчання у 2024-2025 навчальному році. Будь ласка, ознайомтеся з інформацією і поширюйте її для зацікавлених осіб. З січня 2024 року проходитимуть заняття для першачків від наших вчителів початкової школи «Пролісок». Ми знаємо, як навчити наших дітей!

ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

2021-2022 навчальний рік завершується 30 квітня.

КРИЗОВИЙ ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

22 березня 2022 року для вчителів Херсонського Ліцей №51 Херсонської міської ради була організована та проведена онлайн-зустріч з практичним психологом Прибильською Ольгою Володимирівною з теми: «Надання психологічної допомоги собі, дітям та їх батькам, подолання наслідків стресу, викликаного ракетними обстрілами, воєнними та терористичними діями».

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС З 14 БЕРЕЗНЯ

З 14 березня розпочинаємо освітній процес. Першочергово: психологічна підтримка дітей, батьків, педагогів та технічних працівників та збереження здоров’я всіх учасників освітнього процесу. Тому освітній процес переходить у дистанційний формат або наближений до нього. Видозміненим буде як розклад занять, так і подача навчального матеріалу. Усі подробиці – у класних керівників та вчителів-предметників
Учні Ліцею, які разом із батьками виїхали за межі міста, за заявою одного з батьків мають право продовжити навчання в закладі за місцем тимчасового перебування або перейти на індивідуальну (екстернатну, сімейну) форму навчання.
На сайті розміщені посилання на всеукраїнські онлайн-платформи для учнів різних вікових категорій.

ШКІЛЬНЕ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

освітня ініціатива для учнів початкової та середньої школи України: від школи Базис (https://vb.me/school_info) разом з Viber-спільнотою Школа.інфо

онлайн-навчання для всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять в Zооm: від Академії Сучасної Освіти А+ (https://aplus.ua/).

дистанційна школа 5-11 класи: від JAMM School (https://jammschool.com.ua/)

НАБІР У 10-ті КЛАСИ

Рішенням педагогічної ради від 22 лютого 2022 року (протокол № 11) затверджено Графік та Умови зарахування здобувачів освіти до 5 класів гімназії та І курсу (10-х класів) Ліцею ім. Г.О. Потьомкіна Херсонської міської ради.

ОНЛАЙН-НАРАДА

11 лютого 2022 року адміністрацією Херсонського Ліцею №51 була проведена онлайн-нарада з педагогічними працівниками навчального закладу.

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року розпочалася 01 лютого і триватиме до 09 березня включно.

НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Шкільне життя – це невід’ємна складова нашого навчання, завдяки якому ми досягаємо певних цілей, бажань та знаходимо справжніх друзів.

Сторінка 1 із 65

Херсонський ліцей №51 © 2014 - 2024 Всі права застережені..
зроблено photografica