КРАЄЗНАВСТВО: НОВІ ТРАДИЦІЇ ТА ЦІННОСТІ

У всіх бібліотеках закладів освіти нашої країни з 1 по 31 жовтня проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності».

КАНІКУЛИ РОЗПОЧНУТЬСЯ РАНІШЕ

Осінні канікули розпочнуться вже з 18 жовтня і триватимуть до 24 жовтня.
Рішення про перенесення терміну канікул ухвалила міська комісія ТЕБ та НС (протокол №25 від 11.10.2021), ураховуючи особливості епідеміологічної ситуації в Херсонській міській територіальній громаді: зростання хворіючих на СОVІD – 19, сезонні хвороби та ГРВІ та з метою попередження подальшого розповсюдження захворюваності.

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

6 жовтня відбулися міські змагання зі спортивного орієнтування, серед здобувачів освіти м. Херсона. В змаганнях взяли участь 17 команд. Команда НВК 51 була представлені у двох вікових групах.

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ УРОК ПАМ’ЯТІ

29 вересня учні та вчителі НВК приєдналися до загальнонаціонального уроку пам’яті, приуроченого до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

До святкування Всеукраїнського дня бібліотек у нашому шкільному бібліотечно-інформаційному центрі у вересні було проведено низку масових заходів з теми розвитку бібліотек, популяризації читання та історії виникнення книг.

ОН-ЛАЙН ЛЕКЦІЯ «ПРАВА ДИТИНИ»

27 вересня 2021 року фахівці Херсонської обласної прокуратури провели онлайн-лекцію для учнів 101 групи Херсонського НВК № 51 на тему: «Права дитини». Метою лекції є ознайомлення неповнолітніх з правами, що передбачає чинне законодавство та обов’язки. Деякі права дитини виникають при її народженні, а саме: право на ім’я, піклування і турботу, медичну допомогу, повагу, право бути вислуханим, право висловлювати власну думку тощо.

ПОЧИНАЄМО ЗАПИС У ПЕРШІ КЛАСИ

З 1 жовтня 2021 року розпочинається запис у перші класи для навчання у 2022-2023 навчальному році дітей 2015-2016 років народження. Запис відбувається щодня (крім
неділі) з 8.00 до 15.00, у суботу - з 8.00 до 13.00. У листопаді-грудні планується провести підготовчі курси у Школі майбутніх першокласників.
Нагадуємо до необхідність дотримання протиепідемічних заходів, наявність медичних масок у разі відвідування навчального закладу.

ВІТАЄМО!

Адміністрація і педагогічний колектив НВК № 51 вітає КОМПАНІЙ ОЛЕНУ ВІКТОРІВНУ, вчителя початкових класів із здобуттям наукового ступеня доктора педагогічних наук. Бажаємо творчих здобутків на ниві освіти.

kompaniy

«ЖОВТА ЗОНА» АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ

З 23 вересня країна переходить у «жовту зону» карантину. Педагоги та технічний персонал НВК № 51 з відповідальністю підійшли до профілактики хвороби COVID-19: станом на 23 вересня одержали першу та другу дози вакцин понад 90 відсотків працівників. За цією умови ми продовжуємо працювати та надавати освітню послугу – навчаємо наших учнів.
Бажаємо усім здоров’я!

ХЕРСОН – СМАРАГД У ЗОЛОТІ ЛАНІВ

До 243-річчя з дня заснування м. Херсона шкільний бібліотечно-інформаційний центр у координації з вчителями НВК № 51 та Херсонською обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки провели низку заходів, присвячену вивченню історичних та культурних пам‘яток рідного міста.

Сторінка 1 із 62

НВК 51 © 2014 - 2021 Всі права застережені..
зроблено photografica