СУБОТНЯ ШКОЛА ПЕРШОКЛАСНИКА

20 листопада 2021 року наш заклад гостинно відкрив двері в Країну Знань для майбутніх учнів. Цікаві зустрічі з учителями, уроки робототехніки та англійської мови, відвідування бібліотеки, веселі музичні перерви захопили малечу!
Із нетерпінням чекаємо дітлахів щосуботи на заняттях о 10.00.

ЗНАВЦІ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

На початку листопада в початковій школі Херсонського НВК № 51 відбувся шкільний етап ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика. У конкурсі взяло участь 32 учні 3-х та 4-х класів.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ШКІЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ «ПЛАНЕТА51»

19 листопада 2021 року  відбулись вибори президента шкільного самоврядування «Планета №51, в яких приймали участь три кандидата: учениця 8-А класу Фесенко Анастасія, учениці 101 групи Штик Анастасія та Жиленкова Анастасія. Всього проголосували 388 учнів (5-11 класи)

ОБЛАСНИЙ ЗЛІТ ЮНИХ АГРАРІЇВ

16.11 у Комунальному закладі "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради пройшов обласний зліт юних аграріїв. Презентували виставку вихованці гуртка "Горшечкові рослини" (керівник Зуєва Г.А.) учні 6-Б класу: Сєчіна Ангеліна, Мироненко Алевтина, Колеух Кіра.

ТИЖДЕНЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ

З 15 по 19 листопада у НВК № 51 пройшов тиждень профорієнтації. Соціально-психологічна служба створила стенд з корисними посиланнями та матеріалами для учнів, щодо майбутнього вибору професій

ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

16 листопада в НВК відзначили День Толерантності. Учениці 101 групи Штик Анастасія та Жилєнкова Анастасія провели для 4-А класу тренінг, де обговорили питання "Що таке толерантність", "Рівність людей", "Повага до оточуючих" та інші. Було проведено конкурси та створено афішу.

ДЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ

16 листопада для учнів шкільного парламенту Планета 51 до Дня відповідальності людини, практичним психологом Малоран Марією Олександрівною був проведений тренінг «Я відповідальний». У теоретичній частині учні розглянули основні пункти декларації відповідальності людини, яку розробив Богдан Гаврилишин у 2014 році («Декларації відповідальності людини»). Під час практичної частини учні визначали основні характеристики відповідальної особистості, та запропоновували свої ідеї стосовно того, що вони можуть зробити для своєї сім’ї, школі, міста та держави.

Я ЛЮБЛЮ ХЕРСОНЩИНУ І ОБИРАЮ УКРАЇНСЬКУ МОВУ

9-го листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови. Школярі здійснили коротку подорож в історію рідної мови. А ребуси, квести, вікторини, кросворди, загадки, проведені на уроках, стали основою для обговорень про значення української мови у житті громадян нашої держави. Цього ж святкового дня також відбулося урочисте відкриття шкільного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика, де учні зосереджено виконували завдання. Переможці І етапу представлятимуть нашу школу в міському конкурсі. На третьому уроці учні 9-11 класів демонстрували рівень знань з української мови, долучившись до написання Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності. Кращі роботи були відправлені для участі у всеукраїнському конкурсі. Слід сказати, що учні 7-8 класів виявили себе як найкращі декламатори поезій про рідну мову, продемонстрували акторські здібності. Тож таким захоплюючим і насиченим був день 9 листопада 2021 року в нашій школі.

ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ НАВЧАННЯ ОФЛАЙН

Шановні батьки!

Завдяки 100% вакцинації працівників з понеділка 8 листопада відновлюється навчальні уроки в школі для учнів 2-11 класів.

Принагідно нагадуємо: Батьківський день – четвер.

Вхід до закладу – за наявності COVID-сертифікату. Просимо узгоджувати із вчителями візит до школи, щоб не заважати освітньому процесу.

НАВЧАЄМОСЬ ДИСТАНЦІЙНО

Задля зменшення соціальних контактів і стримання розповсюдження СОVІD-19, з 25 по 30 жовтня освітній процес у 2-11 класах НВК відбуватиметься за дистанційною формою. Відповідне рішення прийняла 23 жовтня міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Сторінка 1 із 63

НВК 51 © 2014 - 2021 Всі права застережені..
зроблено photografica